Tuniky pro plnoštíhlé

Tuniky nejsou vhodné pouze pro štíhlé ženy. Bez obav můžete tuniku nosit, i pokud máte nějaké to kilo navíc. Za tímto účelem se šijí tuniky pro plnoštíhlé. Tím se však nenechte odradit od výběru tuniky, která není určena speciálně pro plnoštíhlé postavy.

Tuniky pro plnoštíhlé mívají takový střih, aby opticky zeštíhlovaly vaší postavu. Proto se řadí mezi nejoblíbenější oblečení pro plnoštíhlé ženy. Často je využíván například volnější vejcový střih. Tuniku je pak možné nosit jako tuniku ke kalhotám, ale také jako šaty nad kolena. Pěkné tuniky pro plnoštíhlé je možné zakoupit třeba v prodejnách Verino v Praze a v Brně.

Tuniky bývají vyráběny z různých materiálů. Velmi často se používají různé elastické materiály. Obvyklá je samozřejmě i oblíbená bavlna.

Ceny se pohybují v podobných rozmezích jako u obyčejných tunik. Konkrétně mezi 400 až 800 Kč. Koupit se dají jak levnější, tak i dražší modely.

Krásné tuniky pro plnoštíhlé koupíte zde

Černá asymetrická tunika

Černá asymetrická tunikaJak nejlépe zamaskovat kila navíc, než černou barvou? S touto černou tunikou volnějšího střihu značky Closet se Vám to určitě povede.

Díky tříčtvrtečním rukávům snadno zamaskujete silnější paže, díky volnému střihu větší bříško a díky zadní prodloužené délce větší zadeček.

Tuniku si můžete obléct k jednoduchým světlejším džínům, či vzorovaným legínám, doplnit kozačkami na vyšším podpatku, nebo v létě balerínami ve výraznější barvě. Materiál se skládá ze 100% materiálu.

Tuto krásnou tuniku pro plnoštíhlé koupíte zde