Každý tu a tam potřebuje dát dohromady nějaký ten rychlý outfit. Všichni tyto dny známe nehledě na to kolik kusů oblečení máme ve skříni, prostě nemáme co na sebe! Pojďme se podívat ne jeden rychlý tip, jak zkombinovat tuniku a legíny.

Jakožto vysokoškolské studentky (nejen) se vždy snažíme najít nové způsoby, jak nosit své legíny (nemám pravdu? ☺). Ať už je to kombinování s naším oblíbeným tričkem a svetříkem, nebo obléknutí legín pod sukni, velmi brzy naše obvyklé kombinace začnou být trochu nudné.

Letošní podzim nám přináší starý známý trend: tuniku. Tuniky opět vnáší do této sezóny lehkou, bohémskou atmosféru. Nejenže jsou hezké na pohled, letos jsou povinností každé ženy zajímající se alespoň letmo o módu. Tyto volné topy delšího střihu poskytují výborný základ pro tvorbu nového outfitu. S dlouhou a štíhlou siluetou těchto topů je obtížné odolat pokušení a nenosit je s párem pěkných legín. Podívejte se na jeden z mých oblíbených outfitů níže.

Pro look, který můžete využívat od rána až do večera a klidně i v noci, stačí spárovat neformální, potištěnou halenku s koženou bundou! Bunda okoření váš vzhled tím, že mu přidá jistý náznak propracovanosti. Spárujte tyto dva kusy oblečení s jednoduchými černými legínami! Přidejte potištěný šátek pro teplo a vkus. Jeden tip: protože je vaše tunika již potištěna, vyberte si šátek se vzorem, který je buď rušnější nebo naopak méně rušnější než tunika, a který obsahuje alespoň jednu odpovídající barvu z tuniky. Zkompletujte svůj outfit párem vysokých kozáčků a vyrazte do ulic!

Dámská tunika – In-obleceni.cz – 599 Kč
Bílý čtvercový šátek s barevným vzorem Fraas – Zoot.cz – 329 Kč
Černé legíny se zdobnými zipy QED London – Zoot.cz – 599 Kč
Hnědá koženková bunda Vero Moda – Zoot.cz – 1699 Kč
Hnědé kožené kozačky Tamaris – Zoot.cz – 3199 Kč